Nenáviděný jako Stramaccioni. Fandové Chelsea chtějí trenérovi zaplatit letenku domů
Sport.cz - před 23 minutami   0
Tak trochu jako Andrea Stramaccioni ve Spartě se musí cítit trenér fotbalové Chelsea Maurizio Sarri. Tedy alespoň pokud jde o jeho vztah s fanoušky. Ti jsou totiž ochotní klidně zaplatit letenku, kdyby se kouč rozhodl vrátit do Neapole, odkud na Ostrovy přišel. Letenští Ultras v době Stramaccioniho působení na Letné předali italskému kouči dokonce letenku domů, jelikož výsledky týmu byly bídné. Chelsea přitom postoupila do semifinále Evropské ligy a v Premier League je nyní čtvrtá.
Postup do finále poháru, to by bylo něco neuvěřitelného, říká Stronati
Sport.cz - před 1 hodinou   0
Výtečně naladění nedělní velikonoční výhrou ve slezském derby nad Opavou 2:0 půjdou ve středu odpoledne (v 17 hodin, podrobná online reportáž na Sport.cz) fotbalisté Baníku Ostrava bojovat o postup do finále MOL Cupu (22. května). V cestě jim stojí pražští Bohemians 1905, které v této ligové sezoně už dvakrát porazili, aniž by inkasovali gól (1:0 venku a 2:0 doma).
Lillard dalekonosnou trojkou poslal Portland do čtvrtfinále
Sport.cz - před 2 hodinami   0
Basketbalisté Portlandu, Philadelphie a Toronta si zajistili postup do čtvrtfinále play off NBA. Série vyhráli s přehledem 4:1. Portlandu vystřílel rozhodující výhru nad Oklahomou 118:115 Damien Lillard, který dal 50 bodů včetně dalekonosné vítězné trojky. Sixers v pátém utkání přehráli Brooklyn 122:100, Toronto zvítězilo nad Orlandem 115:96. Blízko postupu je Denver, který vyhrál pátý zápas nad San Antoniem 108:90 a vede v sérii 3:2.
Ve Spartě necítil šanci, na Ostrovech je český talent nadšený
Anglie byla vždycky jeho snem. Když se před rokem objevila možnost být součástí projektu druholigového anglického Brentfordu FC, jehož cílem je příprava nadějných teenagerů pro dospělý fotbal, fotbalový záložník Matěj Majka se nerozmýšlel. Ve Spartě mu navíc vypršela smlouva a klub mu novou nenabídl.
Holky rozdávají pěsti: blondýna jde proti brunetě. Které fandíte?
Sport.cz - před 3 hodinami   0
Usmějí se, ale když přehodí výhybku a ocitnou ve světě MMA, každý se musí mít na pozoru. I chlapi! Do klece se chystá Lucie Vacová, bronzová z mistrovství světa. Její sokyní bude na galavečeru GCF v Ostravě 27. dubna Gabriela Horáková, úspěšná zápasnice v BJJ. Fanoušci tak uvidí souboj blondýny s brunetou. Která z bojovnic po duelu nahodí úsměv? A která pozná bídu a bití?
Krásky, které rozdávají pěsti: blondýna jde proti brunetě!
Blondýna proti brunetě! Krásky, Do boje jdou krásky, které rozdávají pěsti
Blondýna proti brunetě! Do boje jdou krásky, které rozdávají pěsti
Hotovo, Boston vyhrál! Krejčí s Pastrňákem slaví postup
Sport.cz - před 6 hodinami   0
Hotovo, Boston vyhrál! Krejčí s Pastrňákem slaví postup. Dál jdou i Žraloci
Hokejisté Bostonu postupují do druhého kola play off NHL. Bruins vyhráli rozhodující zápas na domácím ledě nad Torontem 5:1. Jednou asistencí se na tom podílel i český útočník David Krejčí, jenž tak bodoval v pátém utkání v řadě. David Pastrňák se neprosadil. Utkání rozhodli hráči třetího a čtvrtého útoku. Boston vyhrál sérii 4:3 na zápasy a ve druhém kole si zahraje s Columbusem. Postup slaví i hokejisté San Jose. Ti vyhráli rozhodující bitvu s Vegas 5:4 v prodloužení, gólem a asistencí jim k tomu pomohl i český útočník Tomáš Hertl.
Hotovo, Boston vyhrál! Krejčí s Pastrňákem slaví postup. Dál jdou po zázraku i Žraloci
Hokejisté Bostonu postupují do druhého kola play off NHL. Bruins vyhráli rozhodující zápas na domácím ledě nad Torontem 5:1. Jednou asistencí se na tom podílel i český útočník David Krejčí, jenž tak bodoval v pátém utkání v řadě. David Pastrňák se neprosadil. Utkání rozhodli hráči třetího a čtvrtého útoku. Boston vyhrál sérii 4:3 na zápasy a ve druhém kole si zahraje s Columbusem. Senzační postup slaví i hokejisté San Jose. Ti vyhráli rozhodující bitvu s Vegas 5:4 v prodloužení, gólem a asistencí jim k tomu pomohl i český útočník Tomáš Hertl.
Barcelona může slavit již ve středu další ligový titul
Sport.cz - před 10 hodinami   0
Fotbalisté Barcelony porazili ve 34. kole Alavés 2:0 a již ve středu mohou po roce opět slavit ligový titul, pokud Atlético Madrid prohraje. Dvanáctibodový náskok čtyři zápasy před koncem úřadujícímu španělskému mistrovi zajistili svými góly Carles Aleňá a Luis Suárez, jenž proměnil penaltu.
Liberečtí volejbalisté vyrovnali finále s Jihostrojem
Volejbalisté Dukly Liberec zdramatizovali po pětisetové a bezmála tříhodinové bitvě finále extraligy. V domácí hale porazili České Budějovice 3:2, v rozhodujícím setu 15:13, a po druhé bitvě o titul je série vyrovnaná 1:1. O tom, kdo se přiblíží zlatým medailím, se rozhodne v sobotu na palubovce Jihostroje a určitě se bude pokračovat v Liberci čtvrtým duelem 1. května.
Fenerbahce s Veselým je výhru od euroligového Final Four
Sport.cz - před 11 hodinami   0
Basketbalisté Fenerbahce Istanbul s Janem Veselým porazili ve třetím čtvrtfinále Evropské ligy domácí Žalgiris Kaunas 66:57 a ujali se vedení v sérii 2:1. Od postupu do Final Four je dělí jediná výhra, mohou jej vybojovat ve čtvrtek znovu v hale litevského soupeře. Veselý se na výhře podílel deseti body a byl druhým nejlepším střelcem v týmu vítěze základní části po srbském křídelním hráči Markovi Guduričovi (17).
Mladík Havlín rozsekl prodloužení. Nejdůležitější gól v kariéře, zářil liberecký hrdina
Sport.cz - před 12 hodinami   0
Hokejisté Liberce zvedli hlavu a napínavé čtvrté finále na ledě Třince nakonec urvali pro sebe. Tomáš Havlín rozštípnul ranou těsně nad ledem prodloužení, po němž Bílým Tygrům spadl balvan ze srdce. K páté bitvě pod Ještěd vyrazí za stavu 2:2 na zápasy.
Zápis do dějin! Irský útočník Long dal nejrychlejší gól v historii Premier League
V úterním zápase Watford - Southampton padl nejrychlejší gól v historii fotbalové Premier League. Hostujícímu útočníkovi Shaneu Longovi stačilo k otevření skóre pouze sedm sekund.
Poslední dvě minuty se mi dýchalo velmi těžce, přiznal liberecký hrdina Will
Dvě možná nejtěžší extraligové minuty prožíval v závěru čtvrtého utkání extraligového finále proti Třinci brankář Liberce Roman Will. Téměř 58 minut držel čisté konto a blížil se k první letošní nule v play off, pak ale nakrátko odtáhl levou nohu od tyčky a podobně jako ve třetím zápase jej za to ztrestal domácí David Cienciala. Srovnal na 1:1 a poprvé v sérii poslal utkání do prodloužení.
Poslední dvě minuty se mi dýchalo velmi těžce, přiznal liberecký gólman Will
Třicet gólů do stovky. Kanonýr si na Spartě smlsnul
Sport.cz - před 13 hodinami   0
Může se považovat za specialistu na Spartu. Jako správný kapitán posunul dvěma trefami fotbalisty Karviné k senzační výhře 3:1 na Spartě. Útočník Tomáš Wágner tak zaokrouhlil svůj ligový účet na 70 ligových gólů. Šest z nich nastřílel právě soupeři v rudých dresech, čímž se může pochlubit málokdo. Sparta je zkrátka pro odchovance Příbrami oblíbený terč.
Pardubice porazily Kladno a ovládly barážovou tabulku
Hokejisté zachráněných Pardubic zdolali v závěrečném 12. kole baráže o extraligu Kladno 4:1 a zajistili si právě před již jistě postupujícími Rytíři konečné první místo v tabulce. Dvěma góly přispěl k vítězství Dynama útočník Jan Kloz.