Zprávy

Sport

Vrána gólem načal vítězství Capitals. Sobotka promarnil šanci v bitvě lídrů
Sport.cz - před 1 hodinou   0
Útočník Washingtonu Capitals Jakub Vrána skóroval jako jediný z českých hokejistů v úterních duelech NHL. Jedenadvacetiletý forvard otevřel skóre duelu s Coloradem a výrazně tak pomohl k vítězství svého týmu 5:2.
Bílí Tygři vybojovali v Curychu po nájezdech postup do semifinále LM
Sport.cz - před 7 hodinami   0
Hokejisté Liberce vyhráli čtvrtfinále Ligy mistrů v Curychu 2:0 po samostatných nájezdech a přes domácí prohru 0:1 dokázali postoupit. V boji o finále čeká Bílé Tygry švédské Växjö, které zdolalo Bern. Ztrátu z prvního utkání smazal ve 42. minutě Lukáš Krenželok a v rozstřelu zařídili postup Martin Bakoš a Petr Kolmann. Hrdinou utkání byl gólman Jaroslav Janus, který neinkasoval za 70 minut hry ani v nájezdech.
Chelsea se po výhře na hřišti nováčka dotáhla na druhé United
Fotbalisté Chelsea porazili v předehrávce 17. kola anglické ligy domácí Huddersfield 3:1 a před středečním programem se bodově dotáhli na druhý Manchester United. Proti nováčkovi soutěže se střelecky prosadili v prvním poločase Bakayoko s Willianem a brzy po změně stran Pedro, domácí snížili až v nastavení. Huddersfield po dobrém vstupu do sezóny nyní tápe a prohrál počtvrté z posledních pěti zápasů.
Kolaps v první třetině stál Kometu postup. Netuším, co se stalo, krčil rameny útočník Vincour
Sport.cz - před 8 hodinami   0
Brněnští hokejisté mezi čtyři nejlepší celky Ligy mistrů nepostoupili. Po nadějné remíze 3:3 ve Finsku doplatili ve čtvrtfinálové odvetě s Jyväskylä na katastrofální vstup do utkání. Třígólové manko z úvodní třetiny už nedohnali a po prohře 3:5 se český šampión se soutěží loučí.
Třinec vyhrál na ledě Brynäsu a je v semifinále Ligy mistrů
Sport.cz - před 9 hodinami   0
Hokejisté Třince vyhráli v odvetě čtvrtfinále Ligy mistrů ve švédském Gävle nad celkem Brynäs IF 5:3 a slaví postup do semifinále, protože před týdnem ovládli i první duel (3:1). V boji o finále čeká Oceláře finský tým JYP Jyväskylä, který vyřadil českého šampióna Kometu Brno.
Sport.cz - před 10 hodinami   0
Vicemistr německé fotbalové ligy Lipsko potřetí za sebou v domácí soutěži nevyhrálo. V 16. kole ztratilo další body po remíze 1:1 ve Wolfsburgu a...
Cesta Komety v Lize mistrů skončila domácí prohrou s Jyväskylä
Hokejisté Komety Brno prohráli v odvetě čtvrtfinále Ligy mistrů doma s finským celkem JYP Jyväskylä 3:5 a cesta českého šampiona v soutěži skončila, protože v prvním utkání remizoval ve Finsku 3:3. O výsledku rozhodla úvodní třetina, kterou Kometa prohrála 0:3 a výsledek už nezvrátila.
Koukal: Nebudu přemýšlet, jestli mi šanci na olympiádu zavře Fin na motorce
V národním týmu naposledy startoval na loňském světovém šampionátu v Moskvě, od té doby ho pozvánky rok a půl míjely. Až do Channel One Cupu, na kterém si v tomto týdnu může pětatřicetiletý hokejista Petr Koukal říct o svou premiérovou účast na olympijských hrách. „Strašně rád bych se na ně dostal,“ říká útočník Hradce Králové a mistr světa z roku 2010.
Prostějov sebral Fenerbahce na úvod Ligy mistryň set
Sport.cz - před 11 hodinami   0
Prostějovské volejbalistky obraly Fenerbahce Istanbul o jeden set, ale více jim velké favoritky Ligy mistryň nedovolily. Turecký klub na Hané zvítězil v úvodním kole elitní klubové soutěže 3:1. I v sedmém vzájemném zápase tak dominovalo Fenerbahce.
Nový šéf FAČR: Fotbal musíme povýšit nad osobní ambice
Na úterní valné hromadě získal silný mandát. Nový předseda Fotbalové asociace České republiky Martin Malík věří, že i díky němu se mu podaří vylepšit pošramocený obraz tuzemského fotbalu.
Bleskový uragán skolil lídra. Volej pro kameru rozhodl šlágr
Utrpěli teprve druhou porážku v soutěži, a tak by se zdálo, že se nic zásadního nestalo. Fotbalisté Eindhovenu ovšem nesouhlasí. Vždyť dostali nabančeno 0:3 na hřišti Ajaxu Amsterdam ve víkendovém šlágru nizozemské ligy. Fotbalisté PSV tabulku nadále vedou, nicméně tři branky inkasované během pouhých dvanácti minut je nectí. V přiloženém videu se můžete na bleskový gólový uragán podívat.
Kolumbijec Cardona dostal za rasistické gesto trest na pět zápasů
Sport.cz - před 12 hodinami   0
Kolumbijský záložník Edwin Cardona přijde kvůli rasistickému gestu vůči korejskému soupeři o pět zápasů za národní tým. Protože se v přátelském zápase před měsícem v Soulu dopustil podle FIFA diskriminace, dostal od Mezinárodní fotbalové federace trest. Odpykat si ho může v přípravných duelech, takže by měl stihnout mistrovství světa v Rusku.
Obránce Jablonský ukončil fotbalovou kariéru
Třicetiletý obránce fotbalistů Brna Tomáš Jablonský ukončil z rodinných a osobních důvodů hráčskou kariéru. S klubem se dnes dohodl na rozvázání smlouvy. V první lize odehrál 190 utkání a vstřelil v nich tři branky.
HOKEJ ON-LINE: Brno, Třinec a Liberec bojují o semifinále Ligy mistrů
Se slibnými vyhlídkami jdou do dnešních odvet čtvrtfinále Ligy mistrů hokejisté Třince a Brna. Oceláři se představí v Gävle na ledě švédského vicemistra Brynäs s dvoubrankovým náskokem, Brno vyrukuje do domácí odvety s finským celkem Jyväskylä za nerozhodného stavu. Stejný kousek jako v osmifinále naopak potřebuje po domácí jednobrankové prohře zopakovat Liberec v Curychu. Všechny tři duely můžete sledovat na Sport.cz v podrobných on-line reportážích.
HOKEJ ON-LINE: Brno prohrává boj o semifinále Ligy mistrů! Do hry jde Třinec i Liberec
HOKEJ ON-LINE: Katastrofální začátek! Brno prohrává boj o semifinále Ligy mistrů. Do hry jde Třinec i Liberec
HOKEJ ON-LINE: Katastrofální začátek! Brno nezvládá boj o semifinále Ligy mistrů. Už hraje i Třinec
HOKEJ ON-LINE: Katastrofální začátek! Brno nezvládá boj o semifinále Ligy mistrů. Třinec vede
Se slibnými vyhlídkami jdou do dnešních odvet čtvrtfinále Ligy mistrů hokejisté Třince a Brna. Oceláři hrají v Gävle na ledě švédského vicemistra Brynäs s dvoubrankovým náskokem, Brno vyrukovalo do domácí odvety s finským celkem Jyväskylä za nerozhodného stavu. Stejný kousek jako v osmifinále naopak potřebuje po domácí jednobrankové prohře zopakovat Liberec v Curychu. Všechny tři duely můžete sledovat na Sport.cz v podrobných on-line reportážích.
HOKEJ ON-LINE: Katastrofální úvod! Brno nezvládá boj o semifinále Ligy mistrů. Třinec vede