Zprávy

Životní styl

Podpořit ho nepřišla přítelkyně Nikola, ale jeho tanečnice: Proč David Gránský vyrazil na soutěž krásy právě s ní?
Super.cz - před 4 hodinami   0
Jakmile si najde čas, David Gránský (26) nikdy nechybí na akcích soutěže Dívka roku. Tentokrát ho kromě kolegy moderátora Jakuba Kotka doprovodila i jeho tanečnice Zuzana Šťastná z show Roztančené divadlo, s níž vyhrál. Shodou náhod byla totiž na Dívce roku před deseti lety druhá, takže přišla podpořit své následovnice. Prý se nemáme bát, David je pořád šťastný s dlouholetou přítelkyní Nikolou.
8 slavných naháčů: Líbí se vám obnažené sexy zadečky krasavic, nebo snad naturista Láďa Hruška?
Super.cz - před 5 hodinami   0
I známé tváře se čas od času rády odhalují. U půvabných modelek či hereček jsou na to fanoušci celkem zvyklí, a tak když Andrea Verešová (37) vystaví před objektivem fotoaparátu obnažený zadeček, rázem je o podívanou postaráno.
Miss a moderátorka Lucie Křížková: Děti jí dávají pořádně zabrat, přesto chce další
Super.cz - před 6 hodinami   0
Dvojnásobnou maminku Lucii Křížkovou (33) bez špatné nálady a úsměvu od ucha k uchu snad nepotkáte. Přestože by se mohlo zdát, že jí péče o roční holčičku Lolu a takřka šestiletého syna Davida nečiní potíže, je tomu naopak.
Nemůže jí přijít na jméno! Máma Štiková je s dcerou Ornellou po natáčení nové reality show na nože
Super.cz - před 7 hodinami   0
Takřka tři měsíce probíhalo natáčení nové reality show Štiky, která míří na obrazovky. Pohled do temperamentní rodiny Ornelly Koktové (25) , která byla svého času ve hledáčku kvůli poměru s manželem moderátorky Gabriely Partyšové (39) Josefem Kotkou, bude opravdová podívaná. Jejich rodinné vztahy se během natáčení natolik vyhrotily, že se Monika Štiková se svou dcerou nyní nebaví.
Na mejdanu se po dlouhé době rozpovídala: Co Táňa Vilhelmová svěřila o svých večírcích a kocovinách?
Super.cz - před 7 hodinami   0
Hlavní hvězdou párty v karibsko-irských rytmech byla herečka Tatiana Vilhelmová (39) . Ta bývá jindy na slovo skoupá, ale na mejdanu se rozpovídala. O práci, dovolených a právě i o večírcích, které má za sebou. Prozradila i svůj recept na kocovinu.
Favorit SuperStar Laci je zkušený televizní matador: Podívejte se, jak se snažil prosadit v Talentu
Super.cz - před 8 hodinami   0
Ladislav Angyal (17) je jednou z nejvýraznějších postav právě probíhající řady hudební show SuperStar.
Mladší sestra Ani Geislerové je volná: Po třech letech se rozešla s bývalým zetěm Jany Šulcové
Super.cz - před 8 hodinami   0
Muži mají opět šanci. Herečka a návrhářka Ester Geislerová (34) se po tři roky do společnosti vodila za ruku s přítelem Petrem Václavkem. Lásce s bývalým zetěm herečky Jany Šulcové (71), který má s její dcerou Terezou tři děti, je ale konec.
Už se vdávala ve skutečnosti i v seriálu: Takhle to nastávající prince Harryho Meghan sluší ve svatebním
Super.cz - před 9 hodinami   0
V seriálu Kravaťáci strávila Meghan Markle (36) posledních sedm let, o ní i o něm se však začalo hojně mluvit a psát až v souvislosti s hereččiným vztahem a následně zásnubami s britským princem Harrym (33) . Svatební scénu její postavy Rachel tak dramaturgové nemohli naplánovat lépe. V Americe díl odvysílají příští týden.
3 ženy Richarda Gerea: Hercovy manželky jsou krásné oblečené i v bikinách. Přesvědčte se
Super.cz - před 10 hodinami   0
Španělský tisk ve čtvrtek informoval, že herec Richard Gere (68) začátkem dubna potřetí vstoupil do svazku manželského. Jeho vyvolenou je publicistka a aktivistka Alejandra Silva (35), s níž herec, známý z filmů Pretty Woman, Nevěsta na útěku, Podzim v New Yorku nebo Proroctví z temnot, žije čtvrtým rokem. Stejně jako jeho předchozí manželky je to krásná a charizmatická žena.
Drsná zpověď Jany z Výměny: Zažila domácí násilí, proto je od rány. Ať se jdou léčit, vzkázala
Super.cz - před 11 hodinami   0
Středeční Výměna manželek, v níž se potkaly rodiny z Bíliny a Liberce, byla jednou z nejdiskutovanějších za poslední dobu. Kvůli fyzickému napadení účastnice Jany. Ta zpětně o zkušenosti z reality show promluvila.
Exmanželka Hapky (✝70) touží hrát, ale role nepřicházejí: Plány měla se zesnulým Herzem (✝83)
Super.cz - před 12 hodinami   0
Bývalá manželka zesnulého skladatele Petra Hapky (✝70) Zora Ulla Keslerová (67) žije už spoustu let v Itálii. Do Prahy se ale herečka, která stále oplývá šarmem, vydává pravidelně a tentokrát přijela podpořit svou dceru Petru Hapkovou (35), jež křtila své první album.
Herečka (39), která ve filmu Romeo a Julie milovala DiCapria, bude dvojnásobnou maminkou
Super.cz - před 13 hodinami   0
Herečka Claire Danes (39), kterou diváci znají například ze snímků Bídníci či Téměř bez šance, čeká miminko.
Tohle je jeho Pretty Woman: Richard Gere se potřetí oženil
Super.cz - před 14 hodinami   0
Herec Richard Gere (68) se začátkem měsíce potřetí oženil. Za manželku si vzal o třiatřicet let mladší španělskou publicistku Alejandru Silvu. O sňatku informoval španělský magazín ¡Hola!
Je tak krásná! Brunetka z Brna ještě zamíchá pořadím nejpůvabnějších českých hereček
Super.cz - před 14 hodinami   0
I její divadelní kolega Petr Kolařík, který ji zná v podstatě od plenek a deset let s ní hraje v Divadle Husa na provázku, byl po zhlédnutí filmu Hastrman, v němž hraje Simona Zmrzlá hlavní ženskou roli, překvapený, jak je herečka krásná. A hned po novinářské projekci romantického snímku o podivné lásce nadpřirozené bytosti k výjimečné vesnické dívce měl potřebu to sdělit novinářům. A my nemůžeme jinak než souhlasit.
Ben Cristovao byl porotcem talentové soutěže dřív než v SuperStar: V novém filmu si zahrál i s oblíbenci Lucie Bílé
Super.cz - před 14 hodinami   0
Za necelé dva měsíce vstoupí do českých kin film, který doposud v Česku neměl obdoby. Backstage totiž přináší úplně nový a výjimečný žánr tanečního filmu. Uvolněný styl streetdance, dynamický rytmus a čisté emoce a vášeň těch, kteří nevěří nikomu nad třicet let. „Backstage je o lásce, tanci, přátelství, penězích, slávě a moci,“ přibližuje režisérka Andrea Sedláčková, autorka ceněného snímku Fair Play.
Napadení Jany ve Výměně manželek má dohru: Rodina Romana přišla o 50 tisíc
Super.cz - před 15 hodinami   0
Poslední odvysílaná Výměna manželek má dohru v podobě pokuty. Kvůli napadení „vyměněné manželky“ Jany z Liberce dostane rodina Romana z Bíliny jen polovinu honoráře. Ten v plné výši činí sto tisíc korun, rodina tak přišla o padesát tisíc. „Ano, je to pravda. Kvůli napadení dostali půlku,“ potvrdil Super.cz PR koordinátor pořadu Vojtěch Boháček.
Naštvaný Lukáš Pavlásek: Fotku s odhaleným zadkem mu ze sociální sítě smazali!
Super.cz - před 16 hodinami   0
Komik a herec Lukáš Pavlásek (39) se pěkně naštval. Ve středu na Instagramu zveřejnil svou nahou fotku s vyšpulenými rty a zahrál si tak trochu na modelku.
Berou holčičky krásu? Posuďte sami, jak to sluší vítězce StarDance Marii Doležalové v těhotenství
Super.cz - před 16 hodinami   0
Herečka Marie Doležalová (31) je v 5. měsíci těhotenství, a protože se cítí dobře, nenechala si ujít křest desky oblíbené skupiny Circus Brothers, jejíž vystoupení dokonce loni objednala svému partnerovi Markovi Zelinkovi k 30. narozeninám.
Dva měsíce je paní Marešovou! Novomanželka Leoše poprvé po svatbě promluvila
Super.cz - před 16 hodinami   0
Před dvěma měsíci se Monika Koblížková (37) stala paní Marešovou. Jak se změnil její život v roli manželky Leoše Mareše (41) ? "Je to změna. První měsíc byl pro mě složitý. Zjistila jsem, že nejsem úplně vdávací typ. Je to krásný, je hezký, že jsme manželé, ale první měsíc jsem bojovala se ztrátou svého jména," řekla Super.cz Monika.
Hana Gregorová po vyhazovu z divadla zesnulého manžela: Prozradila svoje velké plány!
Super.cz - před 17 hodinami   0
Spousta nové energie a radost z práce. Tak se nyní cítí herečka Hana Gregorová (65) . V loňském roce se musela rozloučit s Divadlem Radka Brzobohatého, které před lety se svým mužem zakládala. V létě ho prodala, ale s novou principálkou divadla se neshodly a herečka se musela s místem, do kterého vkládala spoustu energie, rozloučit.